Najnowsze trendy w wystroju wnętrz

boazeria angielska
boazeria angielska

Jednym z najnowszych trendów w wykańczaniu wnętrz stała się boazeria angielska. Niegdyś bardzo modna, przez dłuższy czas była zupełnie zapomniana przez wszystkich. Po latach wraca do najmodniejszych trendów, a jej montaż stał się niezwykle popularny. Kiedyś, ta wyjątkowa forma zdobienia wnętrz była doskonałym sposobem ochrony pomieszczeń przed zimnem i wilgocią. Dziś pozostała jedynie ciekawym sposobem na wykończenie wnętrza. Boazeria angielska może zostać wykonana samodzielnie z zastosowaniem rożnych elementów sztukaterii wewnętrznej.

Jeśli zdecydujemy się na taki rodzaj wystroju wnętrza, niezbędne okażą się: listwy przypodłogowe, panele ścienne lub kasetony oraz listwy ścienne. Łatwy i szybki montaż wszystkich tych elementów sprawia, że z wykonaniem tego rodzaju zdobień we wnętrzu może poradzić sobie każdy. Niezbędne będą jednak kleje do styropianu bądź poliuretanu. W zależności z jakiego materiału wykonano poszczególne elementy. Boazeria angielska doskonale prezentuje się przede wszystkim we wnętrzach, w których króluje styl angielski. Jeśli więc chcemy nawiązać do tego stylu w swoim domu, warto wybrać taką właśnie boazerię.

boazeria angielska
boazeria angielska

Boazeria angielska - sposób na ciekawe wnętrze

Listwy przypodłogowe zyskują ogromną popularność dzięki swojemu niebanalnemu wyglądowi i wspaniałej zmianie, jaka zachodzi w każdym wnętrzu mieszkania, w którym zastosowano takie rozwiązanie. Urok tego rodzaju listew jest tym większy, że nadają one prawdziwej klasy i luksusu każdemu wnętrzu. Mieszkania, w których zastosowano listwy przypodłogowe do wykańczania wnętrza są wyjątkowo piękne i wytworne. A przy zastosowaniu odpowiednich mebli i dodatków, nawet w bardzo niepozornym wnętrzu możemy stworzyć prawdziwe wykwintne pomieszczenia. Listwy przypodłogowe zazwyczaj używano po to, by zamaskować przewody. Jak i łączenia pomiędzy ścianą a podłogą. Służyły też zwykle maskowaniu niewielkich szczelin. Wciąż zmieniająca się moda, także we wnętrzach, pozwoliła na wykorzystanie listew przypodłogowych także po to, by ozdabiały i wykańczały pomieszczenie w bardzo elegancki i nowoczesny sposób. Stosując listwy przypodłogowe możemy mieć pewność, że nie tylko skutecznie zamaskujemy szczeliny i łączenia. Zyskamy również piękne, nowoczesne i zarazem klasyczne, bardzo gustowne wnętrze.

Najnowsze trendy w wystroju wnętrz
5 (100%) 2 votes

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz